.

Rychlejší řešení problémů při navrhování pomocí BricsCADu® V22

Globální softwarový vývojář Bricsys, součást společnosti Hexagon, dnes oznámil okamžitou dostupnost nových verzí svých produktů Computer-Aided Design (CAD): BricsCAD ® Lite, BricsCAD ® Pro, BricsCAD ® Mechanical a BricsCAD ® BIM. Nyní ve verzi V22 je rodina produktů BricsCAD optimalizována tak, aby zlepšila design, konstrukci a výrobní pracovní postupy.

„BricsCAD V22 přivádí náš tým o další krok blíže k naplnění naší vize být první komplexní návrhářskou platformou pro stavebnictví, civilní a výrobní technologie, která je flexibilní, nabízí svobodu návrhu a pomáhá našim uživatelům řešit problémy rychleji,“ řekl Rahul Kejriwal, vedoucí Bricsys.

„Rodina produktů BricsCAD umožňuje nepřetržité a efektivní pracovní postupy od koncepčního po detailní návrh, takže naši zákazníci mohou trávit více času tím, co mají nejraději – navrhováním skvělých věcí.“

Uživatelé mohou přepínat mezi 2D, 3D, BIM a Mechanical produkty Bricsys v rámci jedné víceúčelové CAD platformy založené na DWG. Bohatá rozhraní pro programování aplikací (API) umožňují stovkám vývojářských partnerů vytvářet aplikace pokrývající spektrum návrhářských oborů. Integrace s jinými aplikacemi, které pomáhají uživatelům z různých učedníků a odvětví lépe spolupracovat.

„Jedna platforma BricsCAD nás odlišuje od ostatních CAD řešení na dnešním trhu,“ řekl Don Strimbu, BricsCAD Lite a Pro Product Owner.

„Dáváme našim zákazníkům nástroje, které potřebují, aby mohli pracovat svou cestou, licenční model, který dává smysl jejich podnikání, a svobodu ukládat svá data, kdekoli si přejí.“

„Ve BricsCAD V22 uvidíte náš závazek poskytovat stabilní, spolehlivou a kompatibilní CAD platformu – navíc k nové sadě pracovních postupů založených na strojovém učení, které maximalizují integritu dat a produktivitu návrhu.“

V22 představuje oficiální spuštění pracovního postupu Parametric Block BricsCAD, alternativy ke starším dynamickým blokům. Parametrické bloky umožňují návrhářům vytvářet a znovu používat geometrii inteligentním a adaptabilním způsobem pro rychlejší vytváření výkresů a hladší změny návrhu.

Celkově lze vylepšení BricsCAD V22 shrnout do těchto pěti klíčových oblastí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení