Nadstavby a doplňky

Doplněk PROTEA a aplikace třetích stran rozšiřují možnosti využití programu BricsCAD pro další oblasti.


Doplněk PROTEA pro BricsCAD

Doplněk PROTEA přináší dodatečný obsah pro uživatele produktů BricsCAD - primárně pro varianty Lite a Pro a pro verze V22 a vyšší. Doplněk společnost Protea vyvíjí sama, můžeme tak vytvářet funkce podle českých zvyklostí, zejména v oblasti projektování. Doplněk budeme postupně rozšiřovat o další obsah. Chybí Vám nějaké další funkce pro Vaši práci nebo potřebujete poradit, kontaktujete nás na emailu podpora@protea.cz.

Doplněk PROTEA - verze 1.20 

Doplněk obsahuje funkci výškových kót, půdorysné výškové kóty, knihovnu zařizovacích předmětů, funkce pro snadné kótování otvorů, nové typy čar a šraf a legendu místností. Díky souboru s částečným uživatelským rozhraním PROTEA si navíc můžete snadno přidat nové funkce do svého vlastního uživatelského rozhraní.

Instalační soubor Stáhnout ZIP
Manuál Stáhnout PDF
Videonávody YouTube Protea

Balíček čar ke stažení   (autor: Ivo Klepárník, prostřednictvím webu cadforum.cz) Stáhnout

 


Nadstavby nad BricsCAD (aplikace třetích stran)

Aplikace rozšiřující možnosti využití programu BricsCAD pro konkrétní oblasti průmyslu. (řazeno abecedně)

Stovky dalších aplikací si můžete prohlédnout ZDE na webu Bricsys.

SEWER+

Nadstavbové řešení pro projektování a správu inženýrských sítí
  • projektování kanalizace - gravitační a tlaková
  • projekce vodovodů
  • projekce plynovodů
  • projekce datových a elektrických vedení

 

Sewer+ je profesní, lety prověřené nadstavbové řešení inženýrských sítí kompatibilní s nejrozšířenějšími CAD platformami. Komplexně řeší projektování a správu venkovních sítí - gravitační a tlakové kanalizace, vodovodů, plynovodů, datových anebo elektrických podzemních vedení. Stejně tak je vhodné pro další typy sítí, jako např. kabeláže zabezpečovacích zařízení apod.

Sewer+ Vám umožňuje, rychle a přehledně zpracovávat projektovou dokumentaci v podstatě v jakémkoli rozsahu venkovních sítí. Se Sewer+ je vykreslení podélných profilů, včetně zakreslení křížení jednotlivých sítí otázkou jediného kliknutí myši. Řešení Vám dává možnost vykreslovat a editovat příčné řezy výkopů a drážek, vypočítat kubatury zemních prací či vykazovat použité materiály potrubí, šachty a poklopy. To vše včetně hydrotechnických výpočtů a možností spolupráce v BIM prostředí, tedy s nástroji pro vkládání negrafických informací do modelu, exportu 3D Solid objektů přímo do DWG, případně export do formátu IFC.

Chci vědět více a vyzkoušet na 30 dní zdarma