.

BricsCAD Shape

Jednoduché uživatelské rozhraní se všemi nástroji, které potřebujete k modelování ve 3D.

První krok do světa 3D navrhování a BIM je BricsCAD Shape

Váš první krok do světa 3D navrhování a BIM
BricsCAD Shape umožňuje vytvářet 3D koncepty a prototypy pro architekturu, strojírenské sestavy, 3D tisk a další. Návrhy jsou uloženy ve formátu DWG a otevírají se přímo v libovolném CAD programu, který podporuje standard DWG, jako je BricsCAD Pro, Platinum, BIM a Mechanical.

Výkonné nástroje pro 3D modelování
BricsCAD Shape vám umožní vytvořit cokoliv za použití přímého modelování BricsCADu. Okamžitá realizace vašich nápadů přímým modelováním těles. Začněte s 3D primitivy, pak jednoduše metodou táhnout & pustit přetáhněte myší plochy a hrany. Také můžete načrtnout 2D profil a poté jej vysunout, natočit nebo vytáhnout do 3D tělesa.

Prezentujte své nápady
Sdílení vašich návrhů nebylo nikdy jednodušší. BricsCAD Shape představuje skvělý způsob sdílení vašich návrhů včetně vizuálních stylů a definovaných materiálů. Vytvářejte, sdílejte, upravujte své nápady pomocí jednoho bezplatného produktu — BricsCAD Shape.

Získat zdarma

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení