BricsCAD Pro

BricsCAD Pro je moderní software pro 2D kreslení a 3D modelování podporující stovky aplikací třetích stran.

Pracovní prostředí BricscCAD Pro

Známý a kompatibilní CAD
BricsCAD je plně založen na průmyslovém standardním formátu dwg s plnou kompatibilitou příkazů, skriptů, maker a nabídek. BricsCAD se velice rychle naučíte!

BricsCAD® Pro je vysoce kompatibilní s aplikací AutoCAD® 2022
Pro přechod na BricsCAD nepotřebujete měnit své tiskárny, šablony, bloky nebo rozvržení sady listů – jsou 100% kompatibilní. Názvy příkazů, aliasy a systémové proměnné jsou v BricsCAD a AutoCAD®stejné nebo podobné. BricsCAD používá nativní formát DWG pro nejvyšší kompatibilitu s ostatními uživateli CAD ve všech odvětvích.

  • Kompatibilní příkazy
  • Kompatibilní se soubory (.CUI, .CUIX)
  • Kompatibilní s makry/skripty
  • Kompatibilní s podpůrnými soubory (.PC3, LIN, .PAT, .DWT, .SSM)
  • Založen na technologii DWG 2018

Podpora jazyka AutoLISP a rozhraní API
BricsCAD plně podporuje LISP a zkrátí čas potřebný k provádění opakovaných úloh kreslení. Je kompatibilní s formátem AutoCAD® AutoLISP, což usnadňuje opětovné použití stávajících rutin. Obsahuje také výkonné rozhraní API, které poskytuje platformu pro mnoho nezávislých aplikací specifických pro daný průmysl.

Prozkoumejte otevřenou CAD platformu BricsCAD
BricsCAD Pro je srdcem otevřené designové platformy BricsCAD. Rozhraní Runtime Extension (BRX) API vám umožňuje vyvíjet vlastní aplikace na míru a nabízí vývojářům výkonnou základnu, na které mohou vytvářet skvělá řešení specifická pro daný průmysl.

Inteligentní nástroje navrhování
BricsCAD je vybaven unikátními inteligentními nástroji s technologií AI, které vám pomohou pracovat s vyšší produktivitou a rychleji. Pomáhají vám automatizovat manuální úkoly a optimalizovat výkresy, čímž výrazně snižují úsilí a zvyšují produktivitu vašeho návrhu.

Svoboda návrhu
BricsCAD nabízí jedinečné možnosti, které vám poskytnou svobodu pracovat tak, jak chcete. Díky flexibilnímu licencování, schopnosti volně přecházet z 2D do 3D pracovních postupů a náš adaptabilní přístup k 3D modelování máte možnost zvolit pro vás ten nejlepší přístup.

Výkonné variační 3D modelování
Náš jedinečný přístup k 3D designu kombinuje to nejlepší z neomezeného přímého modelování a parametrického designu.
Svou kreativitu můžete v rané fázi návrhu vyjadřovat prostřednictvím dynamického přímého modelování, interaktivně manipulovat s geometrií těles a povrchů. Jak se návrh vyvíjí, můžete přidávat větší rozměrovou kontrolu nebo dokonce plně parametrizovat návrh automaticky a vše bez složitosti vyplývající z přístupu založeného na historii.

Aplikace pro BricsCAD
Více jak sto aplikací třetích stran, které nabízejí specializovaná průmyslová řešení napříč mnoha obory, což vám umožní snadnější, rychlejší a přesnější práci.