BricsCAD Communicator - Trvalá licence

od 15 564 Kč od 12 863 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vysoce kvalitní import a export pro 3D CAD.

Detailní informace

Single licence V23 natrvalo
15 564 Kč
12 863 Kč bez DPH
Single licence V23 natrvalo včetně Maintenance na 1 rok
18 676 Kč
15 435 Kč bez DPH
Síťová licence V23 natrvalo včetně Síťová Maintenance na 1 rok
28 032 Kč
23 167 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vysoká kvalita pro 3D CAD import / export. Communicator pro BricsCAD bezproblémově importuje geometrii ze všech hlavních CAD aplikací. Volitelný modul pro BricsCAD Pro, BricsCAD BIM, BricsCAD Mechanical a BricsCAD Ultimate. Podrobný popis BricsCAD Communicator naleznete zde.

Dodává se jako elektronická trvalá licence s možností single verze (1 uživatel) nebo síťové verze. Licenční klíč k BricsCAD je platný pro libovolnou jazykovou verzi a přenositelný pro platformy Windows, Mac nebo Linux. Doporučujeme licence s tzv. Maintenance – jedná se o roční předplatné udržující BricsCAD v aktuální verzi a přednostní technickou podporu.

Varianty

  • Single licence V23 natrvalo + Maintenance na 1 rok
    Trvalá licence BricsCAD Communicator pro jednoho uživatele max na dva počítače včetně předplatného aktualizací na další rok od zakoupení.
  • Single licence V23 natrvalo
    Trvalá licence BricsCAD Communicator pro jednoho uživatele max na dva počítače bez aktualizací.
  • Síťová licence V23 natrvalo + Network Maintenance na 1 rok
    Trvalá licence BricsCAD BIM pro síťové využití včetně předplatného aktualizací na další rok od zakoupení. Při koupi 1 síťové licence může být BricsCAD nainstalovaný na všech počítačích na síti, ale aktivně jej v jeden moment může používat pouze 1 uživatel.

Vyzkoušejte BricsCAD zdarma

Otestujte, co všechno BricsCAD umí a přesvědčte se, že snadno nahradí i mnohem dražší software. Stáhněte si plnou bezplatnou zkušební verzi.

Vyzkoušet